#2016-11-18 02:54:49 

manONtheMoon

Użytkownik

Witam. Mam jakiś masakryczny i koszmarny problem z zatokami. Normalnie nie ma jak żyć. Boli przez cały czas, a jak się nachylam to już w ogóle jest masakra. Nic mi nie pomaga, kompletnie nic, żadne domowe sposoby, a do lekarza nie mam czasu iść teraz bo z pracy nie dostanę ani godziny wolnej żeby wyskoczyć. Co Wam pomaga w takiej sytuacji?
#2016-11-18 03:58:11 

lampas

Użytkownik

Ech no masakra. Z zatokami nie ma żartów. Powinieneś jak najszybciej znaleźć czas żeby iść do tego lekarza, żeby żadnych komplikacji się nie nabawić i powikłań z tego powodu, bo przecież się załatwisz całkiem, a chyba byś tego nie chciał co nie?
#2016-11-18 06:16:30 

Tarociara

Użytkownik

Ja biorę zawsze Theraflu Zatoki w takiej sytuacji i jestem zadowolona, bo przestaje przynajmniej człowieka bolec. Tak się można chociaż trochę podleczyć. No ale tak jak kolega nade mną napisał to ze zdrowiem nie ma żartów i do tego lekarza to będzie trzeba iść żeby coś przepisał i zobaczył w czym leży problem
#2016-11-18 08:39:46 

lampas

Użytkownik

Zawsze jeszcze się posiłkuję Apapem na noc i to jakoś tam pomaga chociaż trochę załagodzić ból i jeszcze do tego jest łatwiej w pozycji leżącej być i zasnąć, no ale macie racje, że trzeba to jakoś załatwić. Jeszcze moje dziecko kaszel straszny męczy, to może za jednym razem się uda załatwić wszystko
#2016-11-18 09:01:01 

Tarociara

Użytkownik

Można poczytać na stronie http://www.aptekabezrecepty24.pl/kategoria/grupy-lekow/pulneo/pulneo-syrop o takim syropie na kaszel, który szybko pomoże się pozbyć tego kaszlu, żeby to biedne Twoje dziecko się nie męczyło do tego czasu aż do lekarza dotrzecie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015