#2017-01-04 02:03:05 

grishnackh

Użytkownik

Mam podejrzenie, że mój gabinet jest na podsłuchu. Z racji wykonywanej pracy, informacje, jakie posiadam mogłyby stanowić sporą wartość dla niektórych firm. Nie wiem kto i kiedy mógł to zrobić, ale chciałbym mieć pewność, że nikt mnie nie podsłuchuje. Co radzicie? Iść na policję?
#2017-01-04 02:59:12 

Baldur

Użytkownik

Skąd wiesz, że ktoś założył pluskwę? Może to po prostu przeczulenie?
#2017-01-04 03:12:37 

grishnackh

Użytkownik

Kontrakt, nad którym długo pracowałem w ostatniej chwili został zerwany, gdyż konkurencja przedstawiła lepsze warunki. Nikt o negocjacjach nie wiedział, poza tym ostatnio często zdarzały mi się dziwne przypadki.
#2017-01-04 03:27:54 

GazEla

Użytkownik

Najlepiej wziąć sprawy we własne ręce i zatrudnić kogoś, kto wykrywanie podsłuchów wykonuje na codzień. Najlepsi do tego są prywatni detektywi. Jeśli nie wiesz, co należy zrobić możesz poczytać o tym tutaj http://www.detektywipl.pl/uslugi/wykrywanie-podsluchow.html. Nie musisz się o nic martwić, bo wykonają dla ciebie kompleksową usługę.
#2017-01-04 06:18:40 

Dashka

Użytkownik

Wynajęcie agencji na pewno nie zaszkodzi. Jeśli nie w gabinecie, podsłuch może być zamontowany w aucie, komórce lub w mieszkaniu. Detektyw sprawdzi wszystkie miejsca, a jeśli coś znajdzie, to będziesz mógł pomyśleć, co z tym fantem zrobić albo zabezpieczyć się na przyszłość.
#2017-01-04 08:42:17 

xTomasz

Użytkownik

Jak już wynajmiesz detektywa i znajdziesz podsłuch, to od razu wyśledź, kto ci go założył i odwdzięcz mu się w taki sam sposób ;) Będzie miał niemiłą niespodziankę :D A na poważnie, to możesz złożyć zawiadomienie na policję, jeśli oczywiście potwierdzą się twoje domysły. I w prosty sposób pozbędziesz się kłopotu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015