#2017-01-19 23:45:07 

xTomasz

Użytkownik

Niestety, mój ząb jest do usunięcia. Zastanawiam się teraz, gdzie najlepiej zrobić implanty. W Gdańsku jest pewno sporo klinik, oferujących taką usługę, ale chciałbym trafić na profesjonalistę, który nie zepsuje mi totalnie zgryzu. Czy znajdzie się tu ktoś, kto mógłby polecić sprawdzonego implantologa?
#2017-01-20 00:04:45 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Dobry implant ma zagwarantować komfort przy jedzeniu i mówieniu, bo ma przecież zastępować żywy ząb. Jeśli chodzi o implanty Gdańsk ma pewnie bardzo wiele ofert, tyle że nie ze wszystkich warto skorzystać. Ja sam wstawiałem sztucznego zęba u specjalistów, którzy naprawdę znali się na rzeczy i nie narzekam. Tutaj jest informacja o ich usłudze: http://dentysta-gdansk.com/uslugi/implanty_stomatologiczne/. Można sobie poczytać i dokładnie przemyśleć sprawę. Ja jestem zadowolony.
#2017-01-20 02:05:28 

xTomasz

Użytkownik

Hm… brzmi ciekawie. Przejrzałem ofertę MEDISS i rozważam udanie się właśnie tam. Ceny w porządku, strona też wygląda profesjonalnie. A ktoś jeszcze z was był w tym gabinecie?
#2017-01-20 04:23:42 

Zazdrosna

Użytkownik

Mój brat chodzi tam regularnie i też bardzo sobie chwali. Ja właściwie byłam tam raz, awaryjnie, ze spuchniętym dziąsłem. Przyjęli mnie bardzo ciepło, a i zęba szybko wyleczyli. Myślę, że możesz spokojnie próbować.
#2017-01-20 07:11:23 

xTomasz

Użytkownik

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Jestem już po wizycie i mogę potwierdzić, że wszystko przebiegło super. Byle więcej takich gabinetów w Polsce :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015