#2017-02-02 21:21:53 

grishnackh

Użytkownik

Siemanko. Osatnio mnie zaitneresowała taka kwestia jak właśnie zajęcia z robotyki dla dzieci. Czy ktoś miał okazję już posyłać swoje dziecko na takie zajęcia? Bo tak mnie zastanawia jak to dokładnie wygląda, czego te dzieciaki się tam uczą dokładnie, bo nie wiem jeszcze czy zapisać swoje dziecko
#2017-02-02 23:38:15 

Baldur

Użytkownik

Jak chcesz się dokładnie dowiedzieć jak wyglądają zajęcia z robotyki dla dzieci, to radzę Ci wejść na stronę http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/warsztaty-z-robotyki/ i tam się wszystkiego na ten temat dowiesz. Po kolei, co się robi na zajęciach, czego dzieci się mogą dowiedzieć i wszystko masz wyjaśnione
#2017-02-03 02:26:51 

GazEla

Użytkownik

Moje dziecko chodzi na takie zajęcia i jest bardzo zadowolone. No oni się tam uczą budować roboty i jeszcze na dodatek programują ich poszczególne części, żeby wszystko mogło działać tak jak należy. To jest świetny początek do tego, żeby wychować sobie zapaleńca :)
#2017-02-03 04:54:56 

xTomasz

Użytkownik

Racja, ja też korzystałem z GO4Robot. Znaczy bardziej to w sumie mój syn korzystał niż ja bo chodził na te zajęcia. I bardzo sobie chwalił, że tak świetnie to wygląda. Nauczył się sporo i obecnie w planach ma pójście w tym kierunku. No ale to dziecko, pewnie jeszcze ze trzy razy zmieni plany :P
#2017-02-03 07:52:38 

grishnackh

Użytkownik

A powiem Ci właśnie, że jak od małego dziecko się uprze już na takie techniczne rzeczy to potem do końca się może ich trzymać. Dlatego właśnie chcę zobaczyć czy w przypadku moich dzieci się to sprawdzi i czy tak bardzo się tym zainteresują :)
#2017-02-03 08:34:10 

GazEla

Użytkownik

No to w takim razie życzę powodzenia we wbudzaniu w Twoim dziecku ciekawości do robotów :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015