#2017-06-21 18:49:40 

xTomasz

Użytkownik

Chce kupic moskitierę na drzwi balkonowe bo w nocy idzie się udusic w mieszkaniu, tylko zastanawiam się jaki jej rodzaj wybrac. Co myślicie o moskitierach w niezależnej ramie? Chodzi mi o moskitiery, które są w formie dodatkowych, otwieranych drzwi. Jak to się sprawdza?
#2017-06-21 19:45:20 

Zazdrosna

Użytkownik

takie rzeczy to widzialam tylko na filmach, u nas w sklepach czegos takiego nie sprzedaja, przynajmniej nigdzie nie widziałam
#2017-06-21 20:31:42 

pies-cywilizacji

Użytkownik

jak ci goraco to zainwestuj w wydajny klimatyzator, wtedy nie bedziesz musial spac przy otwartym oknie
#2017-06-21 22:49:28 

xTomasz

Użytkownik

Nie mogę korzystac z klimatyzacji bo jestem astmatykiem i klimatyzacja zwyczajnie zle na mnie działa. A co tych moskitier w ramach to można je kupic, tylko takie rozwiązanie jest droższe niż zwykła moskitiera i zastanawiam się czy jest to warte wyzszej ceny.
#2017-06-22 00:07:46 

manONtheMoon

Użytkownik

Nawet nie ma co porównywać. Ramkowe moskitiery na balkon to super rozwiązanie, znacznie bardziej praktyczne i wygodniejsze niż klasyczna moskitiera klejona do ramy okiennej. Oczywiście to drugie rozwiązanie też jest spoko, bo jednak zatrzymuje komary i muchy, ale moskitiery w ramie nie przebije. Jak byś szukał porządnych moskitier na drzwi balkonowe, w ramach albo w formie siatki klejonej na taśme to zerknij sobie tutaj http://www.tesa.pl/konsument/moskitiery/moskitiera-do-drzwi. Na stronie masz jedne i drugie produkty plus akcesoria montażowe.
#2017-06-22 02:08:09 

akomodacja

Użytkownik

a na okna dachowe tez mozna kupic taka moskitiere w ramce?
#2017-06-22 04:51:26 

manONtheMoon

Użytkownik

Wiesz, okna dachowe są uchylane pod kątem, więc moskitiera w ramce raczej się nie sprawdzi i chyba nikt czegoś takiego nie robi, ale może zainteresuje Cie cos takiego http://www.tesa.pl/konsument/tesa-moskitiera-na-okna-dachowe-comfort.html. Zaletą tego produkt jest łatwy montaż i możliwośc bezproblemowego dopasowania do każdego rodzaju okna dachowego. Poza tym takie moskitiery do okien dachowych są naprawde skuteczną barierą przeciw owadom. Ich zaletą jest również możliwość prania, tylko trzeba to robić w niskiej temperaturze wody, max 30 stopni.
#2017-06-22 06:36:30 

akomodacja

Użytkownik

zapomnialam, ze okno dachowe się uchyla:) sle dzieki za tego linka, moze faktycznie cos takiego przetestuje
#2017-06-22 08:37:28 

Dashka

Użytkownik

Ja mam moskitiery tesa pozakładane na wszystkie okna w domu. Mam właśnie moskitiery ramkowe, bo nie lubie się bawić z klejeniem ich na tasme. Jedynie gdzie mam te standardowe moskitiery na taśme, to właśnie okno na poddaszu. Moim zdaniem te ramki aluminiowe to super patent i aż dziwne, że tylko niektóre firmy mają to w swojej ofercie. Pod tym względem tesa zostawia konkurencje daleko w tyle.
#2017-06-22 11:07:32 

xTomasz

Użytkownik

Chyba mnie przekonaliscie. Już wiem, jaką moskitiere zamówie:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015