#2017-07-23 23:29:29 

grishnackh

Użytkownik

Cześć. Szukam firmy, która zna się na budowie tarasów z kompozytów. Najlepiej jak by to była firma z Poznania albo okolic. Do wykonania mam taras o powierzchni około 12m, do tego trzeba by było jeszcze zrobić zadaszenie, ale to już nie z kompozytu, tylko normalnego drewna.
#2017-07-24 02:16:39 

Baldur

Użytkownik

Jak szukasz kogoś, kto się zna na budowie tarasów to sprawdź sobie oferte tej firmy http://tdmtarasy.pl/. Oni wykonują tarasy z naturalnego drewna, w tym z egoztycznych gatunków drewna i z kompozytów. Dostaniesz u nich najtanśze deski kompozytowe w Poznaniu i od razu załatwisz sobie ich montaż. Zresztą montaż kompozytów jest dość prosty, tylko trzeba przygotowac pod niego podłoże. Co do zadaszenia, to oni stawiaja rózne konstrukcje drewniane, więc i z zadaszeniem tarasu dadza sobie rade.
#2017-07-24 04:17:24 

GazEla

Użytkownik

Układanie desek kompozytowych jest bardzo łatwe. Mój mąż sam wyłożył cały taras, a deski kupiliśmy w sklepie budowlanym.
#2017-07-24 06:13:29 

grishnackh

Użytkownik

Może i łatwe, ale ja ani nie mam narzędzi, ani czasu na tego typu prace. Wole to zlecić fachowcom. A ile może mnie kosztować wykonanie takiego tarasu w tej firmie? Znasz ceny?
#2017-07-24 06:25:53 

Baldur

Użytkownik

Cena zawsze ustalana jest indywidualnie, bo wszystko zależy od skomplikowania projektu. Niektóre tarasy są naprawde proste w budowie, a inne bardzo pracochłonne i od tego zalezy ostateczna cena. Możesz wyslac zapytanie mailowe o wycenę do tej firmy TDM Tarasy i oni napewno Ci odpowiedzą, albo zwyczajne do nich zadzwoń i popros o wycene.
#2017-07-24 06:44:03 

grishnackh

Użytkownik

Juz napisałem, teraz czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że zmieszczę się w kwocie 15tyś. Jak myślicie?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015