#2017-12-28 19:13:17 

xTomasz

Użytkownik

Witam drogich rodziców. Potrzebuję kupić jakiś dobry i sprawdzony krem do pielęgnacji i ochrony dla małego dziecka. Na pewno wyposażę się w oliwkę ale interesuje mnie coś co będę mógł zabrać ze sobą w podróż. Jaki krem polecacie i gdzie go kupić?
#2017-12-28 21:28:06 

niepodobna

Użytkownik

Przy każdym dziecku używałam zwykłego kremu bobini. Bardzo fajnie nawilża, jest hipoalergiczny i możesz go kupić w prawie każdym większym markecie. Cena też jest bardzo dobra a krem starcza na dość długo. Możesz też zamówić w internecie to wyjdzie trochę taniej ;)
#2017-12-28 22:50:28 

akomodacja

Użytkownik

Koleżanka wyżej dobrze radzi a jak nie będzie akurat takiego w sklepie to możesz też kupić sobie coś z serii nivea baby. Kremy są bardzo podobne do siebie tylko akurat ten drugi będzie trochę droższy. Ewentualnie jakiś z witaminą a i e też idealnie się nada.
#2017-12-29 01:16:52 

ogryzek

Użytkownik

Jak będziesz chciał zamówić większą ilość kosmetyków to na wyprawkowy.pl znajdziesz bardzo fajne ceny. Oczywiście jak potrzebujesz tylko krem to będzie to mniej opłacalne ale przy większym zamówieniu nawet z kosztem przesyłki zapłacisz dużo mniej niż w markecie :)
#2017-12-29 02:14:39 

Dashka

Użytkownik

Również polecam tam zamawiać bo ceny są bardzo atrakcyjne ale jest tam też dużo rzeczy których nie znajdziesz w zwykłym sklepie. Jeżeli chodzi o krem z witaminami to ja używałam takiego firmy linomag. Bardzo dobrze chroni i odżywia skórę dziecka. Warto go wziąć pod uwagę mimo że jest droższy od pozostałych.
#2017-12-29 03:36:11 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Jest też taka firma co się nazywa skarb matki. Miałem oliwkę tej firmy i bardzo dobrze nawilżała a cena bardzo niska. Nie wiem tylko czy akurat na stronie tego sklepu znajdziesz krem tego producenta ale warto poszukać ;)
#2017-12-29 05:46:15 

GazEla

Użytkownik

Na stronie https://wyprawkowy.pl/pielegnacyjne-93 tak jak już wyżej pisali znajdziesz sporo kremów i innych preparatów do nawilżania i ochrony. Nie ważne co wybierzesz, każdy z tych środków jest bardzo dobry i nie będziesz musiał się martwić o skórę dziecka.
#2017-12-29 07:05:23 

xTomasz

Użytkownik

Akurat mam kilka rzeczy do zamówienia więc sklep internetowy będzie tutaj idealnym rozwiązaniem. Dzięki wielkie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015