#2018-07-16 05:48:31 

scandinavka

Użytkownik

Moje nowe mieszkanie zaaranżowałam w oszczędnym klimacie, jako że we wcześniejszym miejscu zameldowania przesadnie otoczyłam się przedmiotami, dlatego nie znajdowałam odpowiedniej ilości miejsca dla siebie. Do wysokich wnętrz znakomicie nadają się lampy loftowe, wykonane głównie z części metalowych oraz części szklanych. Tego typu lampy są od niedawna bardzo popularne. Można je kupić np. w e-sklepie EVOLUTION HOME. Firma posiada w sprzedaży również innego typu lampy, a także zwierciadła i obrazy do salonu.
#2018-07-16 06:32:51 

Tarociara

Użytkownik

Mnie ciekawią konwencjonalne elementy dekoracji wnętrz, gdyż są pewne oraz uniwersalne. Lubię sprawdzone żarówki dekoracyjne, które dodają wnętrzom ciepła, czego nie można powiedzieć o nowoczesnych świetlówkach. Żarówki Edisona świetnie harmonizują z wiszącymi lampami loftowymi, które można umieścić zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i firmach. Lampy vintage pełnią funkcję praktyczną, jak również dekoratywną. Cechuje je w szczególności minimalistyczna konstrukcja i kolor czerni oraz chromu.
#2018-07-16 08:46:33 

lampas

Użytkownik

Ja wniosłem do mojego domu elementy stylistyki vintage, która harmonizuje przede wszystkim z wnętrzami zaaranżowanymi w stylu retro. W necie zdołałem kupić eleganckie lampy vintage, które przykuwają wzrok wszystkich odwiedzających. Zaciekawiły mnie również dekoracyjne lampy wiszące do salonu, jakie powstały na bazie cienkich oraz niezwykle mocnych surowców, co daje zapewnienie długoletniego używania. W sieci idzie odnaleźć lampy w rozmaitych cenach oraz barwach, mniej albo bardziej zdobione.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015