#2015-12-01 06:34:03 

Baldur

Użytkownik

#2015-12-01 09:31:36 

natalia2015

Użytkownik

Uważam, że osoby, które ciekawi kwestia instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, powinny najpierw zapoznać się z regulacjami prawnymi w zakresie ochrony ppoż. Można tam odnaleźć m.in. informacje, co powinna obejmować właściwie opracowana instrukcja, a także jak należy prawidłowo wdrożyć wytyczne ppoż. Później najlepiej udać się do osób uprawnionych do sporządzania takich druków. Przypuszczam, iż są to specjaliści z dziedziny BHP oraz inspektorzy ochrony ppoż, i iż da się ich odnaleźć przez Internet.
#2015-12-01 12:17:14 

scandinavka

Użytkownik

Jako zarządca gmachu podlegającego regulacjom związanym z ochroną przeciwpożarową, jestem zmuszona zlecić przygotowanie instrukcji pożarowej dla tego gmachu. By wyszukać kogoś kompetentnego, wstukałam w wyszukiwarkę sformułowanie instrukcje pożarowe. Gdy zestawiłam ze sobą ceny proponowane przez inspektorów ochrony przeciwpożarowej działających przez Internet i osobiście na danym terenie, przekonałam się, iż zdalne opracowanie odpowiadającej wymaganiom formalnym instrukcji będzie dużo tańsze. Muszę jedynie dostarczyć wybranemu zleceniobiorcy niezbędne dokumenty oraz przekazać szczegółowe dane dotyczące mojego obiektu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015