#2015-12-10 03:36:17 

Baldur

Użytkownik

Ostatnio moi rodzice poprosili mnie, żebym poszukał w Internecie informacji pod hasłem grafolog poznań. Studiując to zagadnienie, zainteresowałem się pracą w jednostkach wymiaru sprawiedliwości, a mianowicie sporządzaniem ekspertyz dla sądów. Szczególnie zaintrygowała mnie praca biegłego grafologa w zakresie znaków pisarskich, który wystawia różnorakie opinie na podstawie próbek pisma wybranej osoby, m.in. w sprawach spadkowych. A czy Wy zastanawialiście się kiedyś nad działalnością w sądownictwie?
#2015-12-10 05:16:17 

xTomasz

Użytkownik

Uważam, że praca w biegłego to właściwe dla mnie rozwiązanie. Fascynuje mnie badanie testamentu oraz innych papierów albo materiałów. Jestem świadomy tego, iż nie będzie tak jak w telewizji, lecz mimo wszystko musi to być naprawdę fascynujące. Z przyjemnością przeczytam nieco więcej na powyższy temat, aczkolwiek mam duży kłopot ze znalezieniem osób, jakie zatrudnione są na takiego rodzaju stołkach. Mam nadzieję, że choćby jedna taka osoba udziela się na forum. Na pewno takie komentarze okażą się dla mnie niezwykle przydatne.
#2015-12-10 06:25:12 

seriaLKiller

Użytkownik

Szukam idealnej dla siebie profesji od jakiegoś czasu, ale zadanie to jest bezsprzecznie kłopotliwe. W tej chwili intrygują mnie profesje w rodzaju prawnik bądź biegli sądowi. Fascynującym zawodem okazać się może także specjalista grafolog sądowy, ale obawiam się, że znalezienie takiej stanowiska będzie naprawdę kłopotliwe. Jeżeli jest na forum ktoś kto pracuje w tego typu charakterze, będę ogromnie zobowiązana za najmniejsze komentarze jak i podpowiedzi. Zamierzam się do tego dobrze przygotować i uzyskać potrzebą wiedzę.
#2015-12-10 08:36:35 

pies-cywilizacji

Użytkownik

Nie myślałem, iż temat pracy w sądownictwie jest tak rozległy i zawiera tak wiele rozmaitych czynności. Do obowiązków biegłych sądowych należy m.in. badanie testamentu. Specjaliści opracowują opinie z zakresu badań wieku dokumentów, takie jak badanie zapisów na dokumentach. Takie opinie sporządza się np. na zlecenie sądów oraz kancelarii prawniczych. Ciekawi mnie taka działalność, tym bardziej, że taki specjalista ma dostęp do najnowocześniejszego sprzętu. Większą ilość informacji na ten temat znalazłem w katalogach branżowych. Fizykochemiczne badania wieku dokumentów przeprowadza się w eksperckim laboratorium kryminalistycznym, które musi być fascynującym miejscem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015